كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر
این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
درباره وبلاگ


این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
وبلاگ ما به هیچ گروه ، نهاد و یا سازمانی مرتبط و وابسته نبوده و كاملا مستقل عمل مینماید .

مدیر وبلاگ : جمال ملا :
مطالب اخیر
نویسندگان


91/10/02 - 14:46

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان خبر داد

بررسی علل حادثه آتش‌سوزی مدرسه پیرانشهر در زنجان

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان، گفت: نظام مهندسی ساختمان زنجان کمیته‏ای برای بررسی علل فنی حادثه آتش‌سوزی مدرسه شین پیرانشهر تشکیل داده است.

احد محمدی امروز در گفت‏و‏گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: کارشناسان نظام مهندسی ساختمان نسبت به اتفاقات پیرامونی حساسیت لازم را دارند.

وی به اعزام این کمیته به مدرسه شین پیرانشهر اشاره کرد و افزود: متخصصین حوزه‏های مختلف در سازمان گزارش فنی علل حادثه را بررسی خواهند کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان بررسی و گزارش‏دهی دلایل این حادثه را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: جستجو و پیدا کردن دلایل فنی این اتفاق دلخراش راهنمای راه مهندسین خواهد بود.

وی توجه به وسایل گرمایشی در فضاهای عمومی را مورد تاکید قرار داد و افزود: استفاده از وسایل گرمایشی در فضاهای عمومی باید مطابق با آئین‌‌نامه‏ها و مقررات ملی ساختمان باشد.

محمدی توجه به مقررات ملی ساختمان در طراحی و اجرای پروژه‏های عمرانی را خواستار شد و ادامه داد: قانون مسیر حرکت درست را تعیین کرده‏ است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان آمادگی نظام مهندسی را برای حضور در مدارس روستایی اعلام کرد و یادآور شد: برای حرکت در مسیر درست و اصولی باید از همه ظرفیت‏ها استفاده کرد.

وی به اصول مکان‌یابی وسایل گازسوز در مدارس اشاره کرد و افزود: مکان‏یابی بخاری‏های گازسوز در فضاهای عمومی بسیار حائز اهمیت است.

محمدی ادامه داد: کوچکترین اشتباه در مکان‏یابی وسایل گازسوز خسارات بسیاری را در بر خواهد داشت.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با تاکید بر تجهیز مدارس به مکانیزم حرارت مرکزی، خاطر نشان کرد: استفاده از حرارت مرکزی برای گرمایش مدارس بهترین گزینه است.

وی ادامه داد: استفاده از حرارت مرکزی در میان مدت صرفه‌جویی بسیاری خواهد داشت.

محمدی آمادگی نظام مهندسی برای نظارت بر مسائل ایمنی مدارس را یادآور شد و اظهار داشت: نیروهای توانمندی در بدنه نظام مهندسی هستند که با پشتوانه آن‏ها کیفیت اجرایی و نظارتی ساختمان‏ها افزایش خواهد یافت.

 صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


 Online