تبلیغات
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر - جامعه کارگزاران مخابرات روستایی در پی خبری شدن نظام پاداش: می‌خواهند با کمترین قیمت بیشترین سود را از کارگزاران مخابرات روستایی ببرند/ اجبار به امضای قراردادهای غیرقانونی، یکی از اهداف بالادستی‌هاست
 
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر
این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
درباره وبلاگ


این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
وبلاگ ما به هیچ گروه ، نهاد و یا سازمانی مرتبط و وابسته نبوده و كاملا مستقل عمل مینماید .

مدیر وبلاگ : جمال ملا :
مطالب اخیر
نویسندگان۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۰۹:۵۴:۰۴

جامعه کارگزاران مخابرات روستایی در پی خبری شدن نظام پاداش:

می‌خواهند با کمترین قیمت بیشترین سود را از کارگزاران مخابرات روستایی ببرند/ اجبار به امضای قراردادهای غیرقانونی، یکی از اهداف بالادستی‌هاست

می‌خواهند با کمترین قیمت بیشترین سود را از کارگزاران مخابرات روستایی ببرند/  اجبار به امضای قراردادهای غیرقانونی، یکی از اهداف بالادستی‌هاست

جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور، گره زدن نظام پاداش به اما و اگرها را تلاش برای منصرف نمودن کارگزاران از مطالبات برحق دانستند.

در پی انتشار خبری در سایت مخابرات منطقه تهران در ارتباط با نظام اپلای و دادن پاداش عملکرد به  کارگزاران مخابرات روستایی، کارگزاران مخابرات روستایی کشور در تماس با ایلنا، در این رابطه گفتند: سوال اصلی اینجاست که هدف اصلی شرکت مخابرات از این اقدام چیست ؟در جواب این سوال باید گفت که  گره زدن پیاده‌سازی نظام اپلای با اما و اگرها میتواند نیت واقعی سران شرکت را برملا نموده و آنچه را که واقعیت است، نمایان سازد.  

این کارگزارن با بیان این که می‌خواهند با کمترین قیمت بیشترین سود را از کارگزاران مخابرات روستایی ببرند؛ افزودند: به این حقیقت رسیده اند که  طوری وانمود و عمل کنند که کارگزاران را از برکات ماده ۸۳ محروم نمایند و باعت خنثی کردن و عقیم نمودن این ماده قانونی شوند؛ به طوری که هیچ کارگزاری در سطح ایران ادعایی برای ماده ۸۳ نداشته و آنرا به بوته فراموشی بسپارد .

آنها ادامه دادند: دیگر اینکه شرط بکارگیری را امضاء قرارداد ۹۵ و ۹۶ قرار داده اند، نیت آنها را بیشر آشکار می کند؛ بدین جهت که کارگزاران را تشویق به امضا قرارداد موقت غیر قانونی فعلی نمایند و از این طریق شکاف عظیمی در بدنه جامعه کارگزاران وارد کنند؛ به طوری که دیگر این شکاف عظیم قابل ترمیم نبوده و اتحاد واقعی کارگزاران به کلی محو و نابود شود و اگر واقعا هدف واقعی شرکت غیر از این می بود قطعا این آیتم مورد نظر قرار نمیگرفت و شرط و شروطی قرار نمی دادند و ضمن اینکه در حال حاضر سران شرکت کارگزاران را به دو دسته دارای قرارداد و فاقد قرارداد تقسیم نموده‌اند و از این طریق می‌خواهند که دامنه اختلاف نظرها را به اوج خود برسانند .

به گفته کارگزاران مخابرات روستایی، در نظر گرفتن و اختصاص ۱۵ روز حقوق به عنوان پاداش در صورت کسب رضایت‌مندی و داشتن عملکرد مطلوب، یکی از مشوقهای دیگریست که مخابرات برای تشویق کارگزار روستایی به امضاء قرارداد موقت غیر قانونی فعلی دست به دامان آن شده است و از این طریق می‌خواهد کارگزاران را در باتلاق بیندازند  و افکار عمومی از جمله نمایندگان مجلس ، رسانه ها و نهادهای درگیر در قضیه را جوری متقاعد نماید که پروسه کارگزاران با اتمام امضاء قراردادها توسط کارگزاران برای همیشه تمام شده است و دیگر کارگزاران مطالبه‌ایی نداشته و تمامی مطالبات خود را عینا دریافت کرده‌اند .

این کارگزاران ادامه دادند: مسئله دیگری که باید به آن پرداخت، این نکته است که معاونت محترم یکی از شروط را نداشتن تخلف انظباطی عنوان می‌کنند، هرچند که ما قطع به یقیین به این امر واقفیم که داشتن حسن شهرت و منضبط بودن یکی از شروط اساسی ست و باید به آن توجهی ویژه نمود؛ ولی قطعا هدف ایشان از گذاشتن این شرط این است که چون اخیرا ایشان به علت برگزاری تحصن مسالمت آمیز، تعداد زیادی از کارگزاران حاضردر تحصن را با اتهامهای کاملا واهی و بی اساس به کمیته هایی انظباطی کشاندند از این طریق می‌خواهند از آنها زهر چشم گرفته و آنها را از این پروسه حذف نمایند .

پیش از این، معاون سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران از امکان استفاده از نظام اپلای و پاداش عملکرد برای کارگزاران روستایی شرکت مخابرات ایران به منظور ارج نهادن به عملکرد این کارکنان خبر داد.

آن دسته از کارگزارانی که قرارداد امضا کنند، پاداش می‌گیرند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، دیانی ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد: با موافقت مدیریت عالی شرکت مخابرات ایران ، کارگزاران کوشا و تلاشگر از پاداش عملکردی سالیانه و همچنین امکان استفاده از سیستم اپلای برای دریافت سمت های کارشناسی برخوردار می شوند .

وی اضافه کرد : با بررسی های کارشناسی انجام شده در معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت ، آن دسته از کارگزارانی که نسبت به امضای قرارداد سال های ۱۳۹۵و ۱۳۹۶ اقدام نموده و طبق ارزیابی عملکرد سال ۹۵، نمره عملکرد داشته اند، حداکثر تا سقف ۱۵ روز حقوق از پاداش عملکردی بهره مند خواهند شد .

وی ادامه داد: این پاداش عملکرد بر اساس نمره ارزیابی و طبق جداول مربوطه از طریق مخابرات هر منطقه قابل پرداخت است .

معاون سرمایه انسانی مخابرات ایران در تشریح بیشتر امکان اپلای کارگزاران روستایی خاطر نشان کرد: در مناطقی که در ساختار سازمانی پست خالی کارشناسی رسته ارتباطات و مخابرات وجود دارد، با کارگزاران روستایی با مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های مطلوب و مرتبط با رسته فوق الذکر که دارای عملکرد مطلوب و فاقد سوابق تخلف انضباطی بوده و قرارداد کاری سال های ۹۵ و ۹۶ را امضا نموده باشند ، قرارداد مستقیم مدت موقت منعقد خواهد شد .

وی افزود: بدیهی است پس از طی مراحل نظام اپلای در صورت داشتن شرایط احراز شغلی و پذیرش منطقه و همچنین ارائه در خواست کتبی مبنی بر فسخ قرارداد مستقیم کارگزاری روستایی و تسویه حساب کامل ، با کارگزاران واجد شرایط،  قرارداد مستقیم مدت موقت منعقد خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایلنا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 دی 1396 11:56 ق.ظ
تمامی تجمع کنندگان ومخالفان تجمع در یک چیزگرانبهاوطلایی وحدت دارندوخواهان رسیدن به آن هستندوآن اینست که همه آحادمردم و جامعه ی خسته خواهان برقراری نظام اسلامی درایران هستند.خواهان برقراری بانکداری اسلامی.موسسات اسلامی . مخابرات اسلامی و .............
چهارشنبه 13 دی 1396 11:54 ق.ظ
لطفن تصویر قرارداد رو بذارین تا ما هم ببینیم چجوریه و امضا نکنیم
چهارشنبه 13 دی 1396 10:57 ق.ظ
ما کارگزاران زنجان60درصدمون امضا نزدیم..هم قسم شدیم به هیچ عنوان امضا نکنیم..لطفا سایر استانها هماهنگ شید.به هیچ عنوان قول ای پاداش و نخورین..امضا نزنین
چهارشنبه 13 دی 1396 10:50 ق.ظ
اینها کور خوندن میخواهن با این ترفند..دست کارگزاران را از ماده 83کوتاه کنند.این500تومان دردی از ما دوا نخواهد کرد..پس مردو مردانه ایستادگی کنید.که به حول قوه اللهی پیروزی از آن ماست...شما را به شرافتتون قسم میدم.به هیچ عنوان امضا نکنید.ما به بی پولی عادت کردیم.این مبلغ500تومان هم برای خودشون.هرکس امضا بزنه خود را از بدنه مخابرات خارج میکنه پس به هوش باشین
چهارشنبه 13 دی 1396 10:17 ق.ظ
شرکت میگه پول ندارم از اونور هم از حقوق تصرف کرده ی ما به خودمون پاداش میده.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
چهارشنبه 13 دی 1396 09:37 ق.ظ
مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی.مخابرات اسلامی میخواهیم . مخابرات اسلامی
چهارشنبه 13 دی 1396 09:34 ق.ظ
تمامی تجمع کنندگان ومخالفان تجمع در یک چیزگرانبهاوطلایی وحدت دارندوخواهان رسیدن به آن هستندوآن اینست که همه آحادمردم و جامعه ی خسته خواهان برقراری نظام اسلامی درایران هستند.خواهان برقراری بانکداری اسلامی.موسسات مالی اسلامی . مخابرات اسلامی. اقتصاداسلامی.مساجداسلامی.مجلس شورای کارآمداسلامی.ارزانی اسلامی. رفتارهای اسلامی.عدالت اسلامی.نجومی نگیراسلامی.حقوق کارمندی کارگری اسلامی.اقتصادمقاومتی اسلامی.تولیدواشتغال اسلامی.واجرای رهنمودهای امام خمینی وتبعیت از ایشان ونیزامام خامنه ای هستند.والسلام.وعجل فرجه
سه شنبه 12 دی 1396 09:56 ب.ظ
مهلت 2 هفته ای استاندار به مدیر اداره کار : پرداخت‌ها آغاز شود وگرنه من تحمل نمی‌کنم....
سه شنبه 12 دی 1396 12:16 ب.ظ
از خانواده های شهید چه خبر استخدام شدند؟
دوشنبه 11 دی 1396 01:15 ب.ظ
انگار فعالیتهای ما تا بحال بدرد نخور بوده..............
دوشنبه 11 دی 1396 11:53 ق.ظ
اردبیل برای اینکه پاداش بازنشسته های امسالش را از جیب کارگزاران تامین کند همیشه 10 هر ماه حقوق میدهد آنهم از سود و بهره بانکی سپرده های کارگزاران !!!!!!!! حقوق کارگزاران مخابرات تا الان که 11 ماه است هم پرداخت نشده و میگه شاید آخر هفته بدهیم پول نداریم پول شمارو بدیم!!!!!!!!!!!!! آیا سایر استانها هم همینطور است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


 Online