تبلیغات
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر - مطالب اسفند 1396
 
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر
این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
درباره وبلاگ


این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
وبلاگ ما به هیچ گروه ، نهاد و یا سازمانی مرتبط و وابسته نبوده و كاملا مستقل عمل مینماید .

مدیر وبلاگ : جمال ملا :
مطالب اخیر
نویسندگان
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۲۳:۱۵:۵۶

علی ربیعی در گفت‌وگو با ایلنا:
حداقل دستمزد کارگران دارای دو فرزند یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان خواهد بود


https://static3.ilnanews.com/thumbnail/5oRra8zq6tDX/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eErjUYezqJx15vgVYkT1_XDXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj093LbiN5soYs,/%D8%B9%D9%84%DB%8C+%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C.jpg

علی ربیعی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اینکه حدود ۲۰ درصد به دستمزد کارگران در سال ۹۷ اضافه خواهد شد، تصریح کرد: حدود ۲۳۰ هزار تومان به حداقل دریافتی کارگران دارای دو فرزند در سال ۹۷ افزوده می‌شود.

وزیر کار و رفاه اجتماعی با اشاره به انجام مذاکرات فشرده مزدی طی روزهای گذشته در شورای عالی کار گفت: هنوز تا رسیدن به وضعیت رضایت‌بخش معیشتی کارگران و همچنین افزایش قدرت خرید نیروی کار باید تلاش مجدانه به عمل آوریم چراکه هنوز با وضعیت نسبتا مطلوب در این زمینه فاصله داریم.

ربیعی تاکید کرد: دستمزد کارگران در سال ۹۷ حدود ۱۳۰ درصد نسبت به تورم جلوتر خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین تاکید کرد: توافق بر سر افزایش سایر سطوح مزدی تا پیش از پایان فروردین انجام می‌شود.

به گفته ربیعی، شورای عالی کار در نشست سه‌جانبه امشب تنها بر سر افزایش حداقل مزد به توافق رسیده و رقم افزایش ۱۹،۸ درصدی مزد؛ حدود ۱۳۰ درصد بالاتر از تورم اعلامی تعیین شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین اعلام کرد که در فروردین ماه بخشنامه مزد ۹۷ را منتشر می‌کند.


منبع : خبرگزاری ایلنا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بسمه تعالی

جوابیه جامعه کارگزاران مخابرات روستایی به " سایت مخابرات ما " در خصوص نوع نگاه بدبینانه این سایت نسبت به کارگزاران
 
با سلام و درود
 
سایت مخابرات ما که در شناسنامه خود نوع فعالیت را  " اجتماعی ,انتقادی,اطلاعاتی – برای کارکنان مخابرات و تمام جامعه علاقمند به دنیای ارتباطات " اعلام کرده است در اقدامات و انتشاراتی هدفمند و به دور از اخلاق رسانه ایی ، سرنوشت کارگزاران مخابرات روستایی را نشانه رفته و سعی بر این دارد که پروسه کارگزاران را دچار چالش و مشکلاتی اساسی نماید و به جای پرداختن به واقعیات جامعه کارگزاران سعی در ایجاد نوعی بدبینی و ذهنیتی معکوس دارد به نحوی که از تیتر خبرها و کامنتهای این سایت چنین نگاهی کاملا مشهود است.

فرافکنی های این سایت در پی این است که واقعیات جامعه کارگزاران منقلب جلوه داده شوند و از این منظر میخواهد ذهن سران شرکت مخابرات ایران را نسبت به کارگزاران مغشوش و خراب نماید.

در تیترهای این سایت شبهاتی مطرح میشود که خارج از اصول و چهار چوب اخلاق رسانه ایست و طوری وانمود میکند که کارگزاران باعث و بانی مشکلاتی برای شرکت مخابرات شده اند و آنها را کاملا مقصر برخی اتفاقات معرفی می نماید و یا در جاهایی دیگر از اینکه نمایندگان محترم مجلس ، خبرگزاریها ، نهادهایی و .... از کارگزاران قاطعانه حمایت میکنند به نحوی اعلام تعجب و نارضایتی میکند.

این سایت تا جایی پیش رفته است که به نوعی آشکار حسادت خود را نسبت به کارگزاران ابراز میدارد و کارگزاران را تنها منتفعان مخابرات میداند که این نوع نگاه واقعا سوال برانگیز و تنگ نظرانه است.

متاسفانه این سایت به نحوی از کارگزاران یاد میکند که این تصور ایجاد شود که کارگزاران جای کارکنان رسمی مخابرات را گرفته و یا تنگ کرده اند و گویا حقوق کارگزاران از جیب کارکنان رسمی پرداخت میشود.

در حال حاضر که کارگزاران وارد فاز تعامل و مذاکره با شرکت مخابرات ایران شده اند این سایت با گذاشتن عکسهای تجمعات گذشته به جای عکسهای اصلی که در خبرگزاریها منتشر میشوند و همچنین یادآوری اینکه در تجمعات چه مسائلی گذشته است سعی بر این دارد که مذاکرات را دچار چالشهایی کرده و آنرا به منجر شکست نماید.

فضاسازی های این سایت تا جایی پیش رفته است که با فرافکنی اخبار خارجی را مستند و مستدل تر از اخبار داخلی تلفی میکند که این در نوع خود  نوعی شیطنت رسانه ایست و سعی این سایت بر این محور غیر منطقی استوار است که کارگزاران در پی ایجاد چالشهایی هستند.
 
جامعه کارگزاران مخابرات روستایی ضمن محکوم کردن نوع نگاه سایت مخابرات ما ، در مورد این قشر ساده دل روستایی اعلام میدارد که کارگزاران خدمتگزار روستایی جزو بدنه اصلی شرکت مخابرات ایران هستند و این نوع نگاهها نمیتواند اصل موضوع را زیر سوال برده و خواسته های قانونی آنها را دچار عقب نشینی و خدشه نماید.

انتطار ما این است که سایت مذبور نوع نگاه خود را نسبت به کارگزاران تغییر داده و به وظیفه خطیر رسانه ایی خود در باب موضوعات پیش رو و اعلام شده عمل نماید نه اینکه به طور آشکارا در تقابل با کارگزاران قرار گرفته و در مسیر آنها سنگ انداری نماید.
و همچنین از همه مدیران محترم شرکت مخابرات ایران درخواست و انتظار داریم که دستهای پشت پرده افرادی را که نمی خواهند پروسه کارگزاران در فضایی دوستانه ، سازنده و پر از تعامل حل و فصل گردد ، کوتاه نموده و اجازه جولان دادن به چنین دیدگاههایی مغرضانه را ندهند.

در پایان تعدادی از تیترهای " سایت مخابرات ما " را برای قضاوت همگان و تنویر افکار به انظار عموم میگذاریم :

کارگزارانی که صرفا نام کارگزار روستائی داشته باشند جزو استخدامی ها هستند!
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

تجمع کارگزاران تردد کارکنان مخابرات ایران را دچار مشکل کرد.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

کارگزاران تنها منتفعان مخابرات امروز!
۰۸ خرداد ۱۳۹۶

پیگیری های فزاینده نمایندگان مجلس برای کارگزاران روستایی
۰۸ خرداد ۱۳۹۶

ایلنا در حمایت از کارگزاران نامه آنان را منتشر کرد.
۰۸ تیر ۱۳۹۶

کارگزاران مخابراتی در مقابل مخابرات ایران چادر زده اند.
۱۹ شهریور ۱۳۹۶

خبر خارجی، دقیق تر از خبر داخلی./کارگزاران.
۲۰ شهریور ۱۳۹۶

شنیده ها- شکایت کارگزاران و جلب مدیران و روسای شهرستانها!
۱۱ بهمن ۱۳۹۶

 بررسی وقایع مخابراتی در سال ۹۶- فروردین و اردیبهشت

 اردیبهشت ۹۶
کارگزاران در جلوی در ورودی مخابرات ایران تجمع کردند بنحوی که هم در ورودی بسته شد هم ورودی-خروجی پارکینگ.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶

جامعه كارگزاران مخابرات روستایی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کد خبر: ۶۰۲۳۳۱ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۰۹:۳۹:۳۱

در جلسات دوجانبه مطرح شد؛
«قرارداد دائمِ» کارگزاران مخابرات روستایی در دستور کار

«قرارداد دائمِ» کارگزاران مخابرات روستایی در دستور کار

بحث قرارداد دائم کارگزاران مخابرات روستایی در نشست با مقامات شرکت مخابرات مطرح و پیگیری شد.

نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی کشور در تماس با ایلنا از پیشبرد مطالبات صنفی خود از طریق برگزاری نشست با مقامات مسئول خبر دادند.

این نمایندگان کارگری گفتند: پیرو رویکرد مثبت و سازنده مدیر شرکت مخابرات ایران درخصوص کارگزاران مخابرات روستایی که منجر به برگزاری جلسه‌ایی در تاریخ ۲۱ بهمن با ایشان و مجموعه تیم مخابرات شد، قرار بر این شد که جلسه کارگروهی متشکل از نمایندگان مخابرات و کارگزاران تشکیل شود و این اتفاق مهم با رایزنی‌های صورت گرفته در تاریخ ۱۶ اسفند در شرکت مخابرات ایران با حضور معاونت حقوقی، معاونت نیروی انسانی و مدیرکل حراست مخابرات و نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی به وقوع پیوست.

آنها در تشریح خروجی جلسه افزودند: در این جلسه‌ تخصصی، طرفین ضمن استقبال از رویکرد مثبت شخص مدیرعامل، یکی از مهمترین موضوع مورد مناقشه یعنی مبحث قرارداد دائم را مورد تجزیه و تحلیل و بررسی‌های حقوقی و قانونی قرار داده و طرف مخابرات بسته نهایی پیشنهادی خود را ارائه داد که این پیشنهاد از طرف نمایندگان کارگزاران به لحاظ قانونی و حقوقی مورد بررسی و واکاوی بیشتر قرار خواهد گرفت تا تمامی جوانب و تبعات آن درنظر گرفته و کارشناسی شود و قرار است که نتیجه نهایی طی جلسه‌ایی دیگر از طرف کارگزاران به شرکت مخابرات ایران اعلام شود.

این نمایندگان ابراز امیدواری کردند که به زودی در زمینه عقد قرارداد دائم به نتیجه برسند و مهم‌ترین مطالبه جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور برآورده شود.

منبع : خبرگزاری ایلنا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بسمه تعالی

نتایج برگزاری گردهمایی نمایندگان استانها در تهران و برگزاری جلسه كارگروه با شركت مخابرات ایران ۱۶ اسفند

با سلام و درود

پیرو رویکرد مثبت و سازنده مدیر محترم شرکت مخابرات ایران در خصوص کارگزاران مخابرات روستایی که منتج به برگزاری جلسه ایی در مورخه ۲۱ بهمن با ایشان و مجموعه تیم مخابرات شد قرار بر این شد که جلسه کارگروهی متشکل از نمایندگان مخابرات و کارگزاران تشکیل شود و این اتفاق مهم با رایزنی های صورت گرفته در مورخه ۱۶ اسفند در شرکت مخابرات ایران با حضور طرفین ، ( معاونت حقوقی ، معاونت نیروی انسانی و مدیر کل حراست ) از طرف مخابرات و آقایان ( صالحی ، جمال ملا ، حسنکی ، قربانی و ایلخانی ) از طرف کارگزاران مخابرات روستایی به وقوع پیوست.

در این جلسه تخصصی طرفین ضمن استقبال از رویکرد مثبت شخص مدیر عامل ، یکی از مهمترین موضوع مورد مناقشه یعنی مبحث قرارداد دائم را مورد تجزیه و تحلیل و بررسی های حقوقی و قانونی قرار داده و طرف مخابرات بسته نهایی پیشنهادی خود را مبنی بر اینکه شرکت مخابرات ایران قرارداد کارگزاران را از ابتدای سال ۹۷ تا زمان بازنشستگی در متن قرارداد خواهد گنجاند و قرارداد یکساله نخواهد بود و ضمنا تمامی تغییرات هر ساله آیتمهای حقوق و مزایا طبق قانون کار محاسبه و تطبیق خواهد شد که این پیشنهاد از لحاظ قانونی و حقوقی مورد بررسی و واکاوی بیشتر نمایندگان کارگزاران قرار خواهد گرفت تا تمامی جوانب و تبعات آن در نظر گرفته و کارشناسی شود و نتیجه نهایی طی جلسه ایی دیگر به شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد .
 
گردهمایی۱۶ اسفند با حضور استان های آذربایجان غربی . کردستان . خوزستان . زنجان . همدان . گلستان . آذربایجان شرقی . کرمانشاه . قزوین . کهگیلویه و بویراحمد . ایلام . اردبیل . خراسان جنوبی . خراسان شمالی  . سیستان و بلوچستان در خانه کارگر تشکیل گردید .

در این جلسه تمامی نمایندگان استانها در خصوص اینکه چه محورهایی در جلسه مورد بحث قرار بگیرد رایزنی و تبادل نظر شد و همه دوستان نقطه نظرات خود را در این خصوص و مسائل دیگر بیان نمودند .

و همچنین نمایندگان و افراد حاضر در جلسه متفق القول بودند که هر گونه تشکلی که اعلام وجود نماید باید با حضور نمایندگان تمامی استانها باشد نه اینکه ۱۰ انجمن شهرستانی دو استان و همچنین حضور چند استان مشخص دیگر برای کل کشور نماینده تعیین نموده و خود را قیم همه کارگزاران بدانند در هر صورت اعلام وجود چنین تشکلی از طرف افراد حاضر در جلسه مردود و باطل اعلام گردید .
لازم به ذکر است به عرض رسانده شود که نمایندگان حاضر صورتجلسه و شکوائیه ایی را تنظیم و امضا نمودند و اعلام نمودند در صورتی که این تشکل غیر قانونی که به عنوان شورای هماهنگی اعلام وجود کرده و اگر بخواهد از عنوان آن سواستفاده شود و باطل اعلام نگردد قطعا این صورتجلسه را تحویل مراجع ذیصلاح داده و از مراجع در خصوص تخلفات صورت گرفته کسب تکلیف خواهند کرد .

قابل ذکر است که در این جلسه هیچگونه انتخاباتی برای انتخاب نمایندگان صورت نگرفت و تشکلی ایجاد نگردید چون ما به این اصل و موضوع اعتقاد داریم که هر انتخاباتی که تمام و یا اکثریت استانها در آن حضور نداشته باشند فاقد مشروعیت میباشد .

هر چند که شرکت مخابرات ایران برای حضور در جلسه کارگروه دونفر را از طرف گروه ما و یک نفر را از آن گروه مورد تایید و پذیرش قرار داده بودند ولی گروه ما برای نشان دادن حسن نیت و برقراری توازن ، افراد حاضر در جلسه را از دو نفر به یک نفر کاهش داد ولی باز متاسفانه آن گروه به دلایل اینکه میخواستند که فردی غیر کارگزار در جلسه حضور یابد و چون این در خواست مورد قبول و پذیرش هم نمایندگان گروه ۱۹ و هم شرکت مخابرات قرار نگرفت آنها با فرافکنی و به این دلیل که چون شخص مدیر عامل محترم در این جلسه حضور ندارند جلسه را تحریم و در آن شرکت نخواهند کرد . هرچند که از اول هم قرار نبود که شخص مدیر عامل در جلسه کارگروه حضور داشته باشند و از قبل به معاونان خود در خصوص تصمیمات جلسه تفویض اختیار نموده بودند .

در پایان اعلام میداریم که ما همچنان با جدیت ، صداقت و شفافیت پیگیری هایمان را انجام داده و از مواضع خود در خصوص خواسته های بحق و قانونی کارگزاران کوتاه نخواهیم آمد و انشاءالله هیچ دستی هم نخواهد توانست مانع این حرکات صادقانه و خداپسندانه شود .
 
جا دارد از حضور یکایک و تمامی دوستانی که به فراخوان جواب مثبت داده و در این جلسه حضور پرشور پیدا کرده اند و همچنین از مسئولان خانه کارگر و دوستان در خبرگزاری ایلنا نهایت تقدیر و تشکر را به عمل بیاوریم .

جامعه كارگزاران مخابرات روستایینوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۰۹

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: دستور اكید به ایفای تعهدات كارفرمایی در خصوص مقررات ایثارگران معزز كارگزاران روستایی شرکت مخابرات ایران

http://eportal.tci.ir/DesktopModules/DnnForge%20-%20NewsArticles/ImageHandler.ashx?Width=200&Height=200&HomeDirectory=%2fPortals%2f0%2f&FileName=NewsImage%2fVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.jpg&PortalID=0&q=1

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری با اشاره به ماده 6 آیین نامه اجرایی موارد 9 و 11 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی  جانبازان انقلاب اسلامی  گفت: با استناد به این آیین نامه و با بررسی های انجام شده، این عزیزان مشمول بهره مندی از همه مزایای قانونی می شوند.

وی در ادامه، خاطر نشان کرد: در همین راستا فهرستی از نفرات  تهیه شده که به تفکیک هر منطقه و نوع ایثارگری کارگزاران روستایی، بار مالی آن برای سال 1396 مشخص شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با در نظر گرفتن مطالبات کارگزاران گفت:  آن دسته از کارگزاران ایثارگری که مدارک و مستندات ارایه كرده و قرار داد مستقیم دارند می توانند مطالبات سال 96 خود را دریافت نمایند.

منبع : شرکت مخابرات ایران
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۳۹۶/۱۲/۰۳ ۱۳:۱۷:۳۱

در نشست با مقامات وزارت ارتباطات مطرح شد؛
بسته «مطالبات کارگزاران مخابرات روستایی» پیشنهاد می‌شود/نیاز به تعامل و همفکری برای حل مشکلات

بسته «مطالبات کارگزاران مخابرات روستایی» پیشنهاد می‌شود/نیاز به تعامل و همفکری برای حل مشکلات

در روزهای گذشته نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی کشور با مجموعه وزارت ارتباطات جلسه برگزار کردند و به بیان مطالبات خود پرداختند.

نمایندگان جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور در تماس با خبرنگار ایلنا از ادامه رایزنی‌ها برای پیگیری مطالبات خود خبر دادند.

به گفته آنها، با توجه به این نکته که طبق ماده ۸۳ قانون الحاق تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ( ۲ )، وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات ملزم به حل مشکلات کارگزاران مخابرات روستایی شده و تاکنون در این زمینه اقدامی عملی، اساسی و قابل قبول انجام را نداده است، در روزهای گذشته نمایندگان کارگزاران جهت پیگیری این موضوع با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ملاقات کردند.

آنها افزودند: در این ملاقات که محسن بیگلری (نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی) هم حضور داشت، نمایندگان کارگزاران در خصوص مسائل جاری نقطه نظرات خود را اعلام کردند که مورد توجه ویژه وزیر قرار گرفت به همین خاطر ایشان با تفویض اختیار به مشاور خود و سپردن کار و امورات مربوطه به دست ایشان خواستار تشکیل جلسه‌ایی مشترک بین نمایندگان کارگزاران و آقای جوانبخت مشاور خود شدند که این جلسه با حضور طرفین و همچنین با حضور مدیران تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با رویکردی مثبت و رو به جلو برگزار شد. در این جلسه نمایندگان کارگزاران تمامی خواسته ها ، مطالبات و مسائل ریز و درشت کاری را با استناد به ماده و تبصره‌های قانونی مطرح نموده و به شیوه‌ایی کاملا قانونی و حقوقی از حق و داشته‌های کارگزاران دفاع نمودند که خوشبختانه ذهنیت نمایندگان وزارت در خصوص و نسبت به مسائل پیش‌رو روشن شد؛ چون ذهنیت وزارت درخصوص کارگزاران آن چیزی نبود که در عالم واقعیت وجود داشت و همچنین در این جلسه تمامی جزئیات مسائل در اختیار مجموعه وزارت قرار گرفت.

نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی در مورد جمع‌بندی نهایی جلسه گفتند: تک‌تک بندها و خواسته‌های کارگزاران با جزییات دقیق از طریق مشاور و نماینده، مستقیما تقدیم وزیر محترم شد تا روی آنها تصمیم‌گیری نهایی صورت پذیرفته و به عنوان بسته‌ایی قابل قبول پیشنهاد شود و به این وسیله مشکلات موجود به شیوه‌ای کاملا دقیق و قانونی و براساس واقعیت‌های موجود برای همیشه حل و فصل شوند.

منبع : خبرگزاری ایلنا

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بسمه تعالی


نتایج پیگیریها ، تلاشها و اقدامات فعالان و نمایندگان کارگزاران در ملاقات با وزیر محترم ارتباطات و جلسه با مشاور و معاون ایشان و همچنین مدیران تنظیم مقررات رادیویی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

در پی تلاشها و پیگیریهای نمایندگان کارگزاران با توجه به این نکته که طبق ماده ۸۳ وزارت ارتباطات ملزم به حل مشکلات کارگزاران شده و تا اکنون در این زمینه اقدامی عملی و اساسی انجام نداده است در ۵ دیماه ۹۶ برای تشکیل جلسه و ملاقات با وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و درخواست کتبی از نماینده محترم سقز و بانه جناب آقای مهندس بیگلری بالاخره این ملاقات حضوری ، امروز مورخه ۳۰ بهمن در ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات با حضور مهندس بیگلری و تنی چند از نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی در فضایی کاملا دوستانه و صمیمانه صورت پذیرفت.

در این ملاقات نمایندگان کارگزاران در خصوص مسائل جاری نقطه نظرات خود را اعلام نمودند که مورد توجه ویژه وزیر محترم قرار گرفت به همین خاطر ایشان با تفویض اختیار به مشاور خود و سپردن کار و امورات مربوطه به دست ایشان خواستار تشکیل جلسه ایی مشترک بین نمایندگان کارگزاران و مشاورشان شدند که این جلسه با حضور طرفین و همچنین با حضور مدیران تنظیم مقررات رادیویی با رویکردی مثبت و رو به جلو برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان کارگزاران تمامی خواسته ها ، مطالبات و مسائل ریز و درشت کار را با استناد به ماده و تبصره های قانونی مطرح نموده و به شیوه ایی کاملا قانونی و حقوقی از حق و داشته های کارگزاران دفاع نمودند که خوشبختانه ذهنیت نمایندگان وزارت در خصوص مسائل پیش رو شفاف سازی و روشن شد .

جمع بندی نهایی جلسه بر این محور استوار شد که تک به تک بندها و خواسته ها با جزییات دقیق تقدیم وزیر محترم گردد تا که روی آنها تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد و به عنوان بسته قابل قبول پیشنهاد گردند تا مشکلات موجود  به شیوه ایی کاملا دقیق و قانونی و برای همیشه حل شوند ‌.
جا دارد که از مقام وزارت محترم جناب آقای مهندس جهرمی ، نماینده محترم شهرستانهای سقز و بانه جناب آقای مهندس بیگلری ، مشاور و دستیار وزیر محترم و همچنین مدیران محترم سازمان تنظیم مقررات رادیویی نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آوریم و آرزوی توفیقات روز افزون را برای همگان از خداوند متعال خواستاریم.

امیدواریم که این مجموعه واقعی نگر‌ بتوانند تمامی اتفاقات پیش رو را با درک و درایت همه جانبه حل نمایند .


جامعه كارگزاران مخابرات روستایی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


 Online