تبلیغات
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر - مطالب تیر 1397
 
كارگزاران مخابرات روستایی پیرانشهر
این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
درباره وبلاگ


این وبلاگ صرفا جهت انعكاس مسایل و مشكلات كارگزاران مخابرات روستایی و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط ایجاد شده است .
وبلاگ ما به هیچ گروه ، نهاد و یا سازمانی مرتبط و وابسته نبوده و كاملا مستقل عمل مینماید .

مدیر وبلاگ : جمال ملا :
مطالب اخیر
نویسندگان


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
با همدلی و اتفاق نظر در مدیریت عالی تصمیم‌گیر شرکت مخابرات، شاهد تحقق اهداف عالی این شرکت خواهیم بودhttp://www.citna.ir/sites/default/files/styles/240-130/public/images/main/citna/45cc2727c773e5652d737_0_0.jpg?itok=supqwkac

پیرو انتشار برخی اخبار طی روزهای اخیر که شائبه‌ی اختلاف مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با سهامدار عمده‌ی این شرکت برای رفع مشکلات نیروی انسانی را گمانه زده است، مهندس سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سیتنا، پیرو انتشار برخی اخبار طی روزهای اخیر که شائبه‌ی اختلاف مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با سهامدار عمده‌ی این شرکت برای رفع مشکلات نیروی انسانی را گمانه زده است، مهندس سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران توضیح ذیل را به سیتنا ارائه داده است:

بسمه تعالی
اینجانب، از بدو ورود به شرکت مخابرات ایران به عنوان مدیرعامل این شرکت با اعتقاد ویژه به توان نیروی انسانی به عنوان بازوی موثر و توانمند شرکت مخابرات ایران که نیازمند توجه جدی برای نقش آفرینی بیشتر در پیشبرد اهداف در شرکت بود، همواره به دنبال ارتباط موثر با منابع انسانی، رفع دغدغه‌های معیشتی کارکنان و ایجاد آرامش و رفاه پرسنل بوده‌ام. قطعا حرکت در مسیر رفع این موانع بدون حمایت‌های ویژه‌ی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریاست محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، ریاست محترم هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران و نمایندگان سهامداران این شرکت بزرگ بورسی در هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران و شرکت توسعه اعتماد مبین میسر نبود.
همانطور که پیش از نیز تاکید کرده‌ام، اگرچه رفع کامل این مشکلات نیازمند بسترسازی حقوقی و قانونی، در کنار تامین منابع مورد نیاز است، اما اطمینان دارم همانطور که تاکنون نیز سهامدارعمده‌ی شرکت مخابرات ایران و نمایندگانشان درهیات مدیره‌ی این شرکت با پیشنهادهای اینجانب برای رفع موانع و مشکلات پیشرو در راستای حمایت از سرمایه‌ی ارزشمند نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران موافقت نموده‌اند، از این پس نیز این همفکری و همدلی در بدنه‌ی عالی تصمیم‌گیر شرکت مخابرات ایران ادامه خواهد یافت و انعکاس صدای واحد از سهامداران شرکت مخابرات ایران نشانه‌ی عزم جدی برای تبلور اهداف متعالی شرکت مخابرات برای تثبیت در جایگاه بزرگترین شرکت بورسی کشور و نمونه‌ای موفق از ادامه‌ی روند خصوصی سازی بر پایه‌ی اصل مترقی 44 قانون اساسی کشور خواهد بود.
امیدوارم خداوند متعال نیز در این مسیر ما را یاری رساند.

سیدمجید صدری – مدیرعامل شرکت مخابرات ایران
28/4/1397منبع : سیتنانوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
27 تیر 97 - 12:10

مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و امور مجامع شرکت مخابرات ایران برگزار شد

http://www.citna.ir/sites/default/files/styles/240-130/public/images/main/citna/4%D9%81%D8%B04%D9%81.jpg?itok=BQaGYAsh

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران با صدور حکمی از سوی مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت، امروز چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ مهدی راسخ به‌عنوان معاون مالی و امور مجامع شرکت‌های تابعه شرکت مخابرات ایران منصوب شد.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و امور مجامع شرکت‌های تابعه شرکت مخابرات ایران، حکم انتصاب مهدی راسخ قرائت و از زحمات دکتر کمال بیگدلی در دوران تصدی این پست قدردانی شد.

مهندس سیدمجید صدری، در این حکم بر حسن تدبیر در راستای تحقق مطلوب اهداف و برنامه‌های شرکت در حوزه مسئولیت خطیر این معاونت آورده است: «انتظار دارد با حسن تدبیر، پشتکار و تلاش مستمر جهت تحقق مطلوب اهداف و برنامه‌های شرکت در حوزه مسئولیت خطیر آن معاونت مجدانه اقدام فرمایید.»

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در این حکم ضمن توجه به بسیج کلیه امکانات مخابرات به‌منظور برنامه‌ریزی هدفمند برای افزایش انگیزه و نشاط کارکنان و همچنین اتخاذ و اجرای تدابیر و روش‌های ابتکاری لازم به‌منظور افزایش تعلق سازمانی بر ارتقاء کارایی و اثربخشی کارکنان تأکید کرده است.

منبع : سیتنا


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۳۹۷/۰۴/۱۸ :: ۰۸:۱۹


مدیر کل روابط وزارت کار به فارس خبر داد
آغاز ثبت‌نام در سامانه جامع روابط کار از روز چهارشنبه/ کارگران و کارفرمایان به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند

خبرگزاری فارس: آغاز ثبت‌نام در سامانه جامع روابط کار از روز چهارشنبه/ کارگران و کارفرمایان به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند


مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و راه اجتماعی با تشریح جزئیات آغاز به کار سامانه جامع روابط کار گفت: سه زیر سامانه قراردادهای کار، ثبت شکایت و دادرسی‌های کار در مرحله اول راه‌‌اندازی شده و بعد از دوره پایلوت یک ماهه، سایر زیرسامانه‌ها نیز راه‌اندازی می‌شود.

اسماعیل ظریفی آزاد، مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به آغازبه‌کار سامانه جامع روابط کار گفت: ثبت نام این سامانه از چهارشنبه همین هفته در دفاتر پیشخوان دولت فعلا در تهران انجام خواهد شد و کارگران می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان و دریافت کد کاربری وارد سامانه شوند.

وی گفت: این سامانه از روز چهارشنبه برای دفاتر پیشخوان در دسترس خواهد بود و بعد از ثبت‌نام نخستین نفر در این سامانه در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

به گفته وی ثبت‌نام فعلاً در تهران به مدت یک هفته انجام خواهد شد و بعد از آن در ۴ استان سمنان، اردبیل، قزوین و البرز راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرحله اول راه‌اندازی این سامانه را زیرسامانه‌های قرارداد کار، ثبت شکایت و دادرسی کار برشمرد و گفت: کاربر دو زیرسامانه قرارداد کار و دادخواست و ثبت شکایات کارگران و کارفرمایان هستند اما زیرسامانه دادرسی کار مربوط به کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مراجع حل اختلاف دعاوی کارگری و کارفرمایی است.

ظریفی‌آزاد گفت: راه‌اندازی این سامانه یک ماه به صورت پایلوت خواهد بود و از اواخر مرداد در سراسر کشور ثبت‌نام از کارگران انجام می‌شود.

سامانه ثبت قراردادهای کار که به عنوان هسته اصلی سامانه جامع روابط کار محسوب می‌شود، قرار است، موجبات مدیریت و نظارت بر تنظیم روابط کار، تعیین و بازتعریف مقررات کار حاکم بر جامعه کار را فراهم کند.

آنچنان که مرداد ماه سال گذشته و در مراسم رونمایی این سامانه اعلام شد، قرار است این سامانه موجبات امنیت، ایجاد روابط سالم بین کارگر و کارفرما، تسهیل سیاستهای تنظیمی بازارکار، بهینه سازی و ارتقای نظام اجرایی حوزه کار، ارتقای نظام مبتنی بر خدمات الکترونیک و بسترسازی جمع آوری اطلاعات آماری دقیق و به روز به عنوان مبنای هرگونه سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، نظارت بر عملکرد واحدها و سازمان‌های ارایه دهنده خدمات، وجود رویه یکسان در ارایه خدمات به مردم، امکان تشخیص درصد مشکلات در مناطق جغرافیایی کشور به منظور ارائه راهکارهای صحیح و عملی را فراهم کند.

همچنین سامانه ثبت دادخواست نیز که یکی دیگر از مجموعه 30 زیرسامانه جامع روابط کار است، با این هدف طراحی شده که کارگران و کارفرمایان با صرف هزینه به مراتب کمتر، از یک نظام رسیدگی الکترونیکی سالم و عادلانه روابط کار در هر شرایط و هر مکانی بدون مراجعه حضوری برخوردار شوند.

منبع : خبرگزاری فارس
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۳۹۷/۰۴/۱۷ ۱۱:۵۵:۱۱

جامعه کارگزاران مخابرات روستایی:
از دیوان عدالت اداری سپاسگزاریم/مهم‌ترین پایه شغلی کارگزاران تثبیت شد


از دیوان عدالت اداری سپاسگزاریم/مهم‌ترین پایه شغلی کارگزاران تثبیت شد

جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور در نامه‌ای از رای اخیر دیوان عدالت تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از رای اخیر دیوان عدالت اداری مبنی بر احراز رابطه کارگری بین کارگزاران مخابرات روستایی و شرکت مخابرات ایران، جامعه کارگزاران مخابرات روستایی در نامه‌ای، از این رای ابراز امتنان کرد.

در این نامه آمده‌است:

     خوشبختانه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در مورخه 12 تیرماه 1397 رای خود را در خصوص وجود رابطه کارگری و کارفرمایی بین شرکت مخابرات و کارگزاران مخابرات روستایی با اکثریت آرا اعلام کرد و کارگزاران را هم در زمان دولتی و هم بعد از واگذاری شرکت مخابرات ایران به بخش خصوصی مشمول قانون کار دانسته و رابطه کارگری آنها را محرز نمود.

    با اعلام رای دیوان عدالت یکی از مهم‌ترین پایه‌های شغلی کارگزاران تثبیت و انشاءالله نگاه به آینده امید روزهای خوش را رقم خواهد زد. امید می‌رود که ادامه این روند،پایانی باشد بر تمامی رنج‌ها و نگرانی‌ها.

    به همین مناسبت جامعه کارگزاران مخابرات روستایی به پاس زحمات ارزنده مسئولان عالی رتبه و دست اندرکاران دیوان عدالت اداری در خصوص صدور رای قاطع و سرنوشت ساز در مورد کارگزاران مخابرات روستایی مراتب سپاس و تقدیر و تشکر خود را از تمامی دست اندرکاران دیوان عدالت اداری اعلام می‌دارد و از خداوند منان آرزوی موفقیت و سربلندی را برای همه آنها طلب می‌نماید. انشاءالله که خداوند متعال اجر همه را در روز آخرت عطا فرماید.

منبع : خبرگزاری ایلنا

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

۰۹:۳۲ :: ۹۷/۰۴/۱۷

وزیر کار خبرداد
آغاز به کار سامانه اشتغال

https://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1397/04/14/13970414000295_Test_PhotoA.jpg

وزیر تعاون از آغاز به کار سامانه اشتغال (شناسنامه کار) به منظور افزایش امنیت شغلی کارگران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری 21 شبکه یک سیما افزود: این سامانه به افزایش امنیت شغلی کارگران می‌افزاید، زیرا پیش از این نگرانی های بسیاری در مورد قراردادهایی که ثبت نمی شد و ضایع شدن حقوق فردی وجود داشت.

وی با پرداختن به موضوعات تکریم ارباب رجوع و شفاف سازی قراردادهای کاری و رسیدگی به افراد دهک های پایین جامعه، ابعاد گوناگون سامانه اشتغال را معرفی کرد و ادامه داد: سامانه اشتغال، امکان برنامه ریزی برای افراد بیکار را فراهم می کند.

ربیعی گفت: در این سامانه همه اعترافات و مراحل رسیدگی به آنها ثبت و بررسی خواهد شد.
وی افزود: شناسایی بنگاه های مشکل دار از دیگر امکانات این سامانه است.

شناسایی مشاغل سخت، دسته بندی آنها، نحوه قراردادهای بیمه ای و شناسایی بنگاه های مشکل دار و برنامه ریزی برای آنها از دیگر امکانات این سامانه است.

ربیعی ادامه داد: کارگران از این پس می‌توانند شناسنامه کاری داشته باشند. پیش بینی ما این است که باید حدود دو میلیون بنگاه را در این سامانه ثبت کنیم.

وی تصریح کرد: نشانی سایت این سامانه www.prkar.ir است و کارگران می توانند با مراجعه به مراکز پیشخوان دولت در این سامانه ثبت نام نمایند، هزینه ثبت نام در این سامانه برای اولین مرتبه حدود 2 هزار و 100 تومان و برای دفعات بعدی رایگان است.

منبع : خبرگزاری فارس


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بازتاب خبری رای دیوان عدالت اداری در خصوص كارگزاران مخابرات روستایی در برخی از خبرگزاریها و روزنامه های مطرح كشور

دیوان عدالت اداری :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
پس از واگذاری شرکت مخابرات به بخش غیر دولتی، کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند


روزنامه شرق :
رأی دیوان عدالت علیه مخابرات


خبرگزاری ایلنا :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری؛
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند


خبرگزاری فارس :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند

خبرگزاری ایسنا :
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری:
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کارند


باشگاه خبرنگاران جوان :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری؛
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند


خبرگزاری میزان :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند


خبرگزاری صدا و سیما :
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند


ایران اكونومیست :
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدندجامعه كارگزاران مخابرات روستایی


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج پیگیریهای فعالان ‌کارگزار در تهران
 
بسمه تعالی

پیرو فراخوان رسمی و سراسری گروه ، اطلاع قبلی از برگزاری جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص کارگزاران مخابرات روستایی و همچنین جهت پیگیری مسائل و مشکلات پیش روی کارگزاران مخابرات روستایی روز ۱۲ تیر ۱۳۹۷ تعدای از فعالان استانها به این فراخوان لبیک گفته و طبق قرار قبلی در جلوی دیوان عدالت اداری حضور بهم رساندند .

پس از برنامه ریزی و هماهنگی های لازم ، فعالان در بازه های زمانی مختلف به داخل دیوان ورود کرده و رایزنی خود را جهت صدور رای دلخواه به نفع کارگزاران انجام دادند که خدای را شاکریم که این اتفاق مهم و حیاتی به وقوع پیوست و از طرف هیات عمومی دیوان عدالت اداری رای به نفع جامعه کارگزاران مخابرات روستایی صادر و یکی از مهمترین پایه های کارگزاران یعنی احراز رابطه کارگری کارگزاران با شرکت مخابرات ایران مستحکم گردید .
طبق این رای کارگزاران در زمان دولتی میتوانند پیگیر مطالبات و حق و حقوق از دست رفته خود باشند و در زمان خصوصی شرکت نیز مطالبات قانونی این قشر محفوظ ، قابل پیگیری و اعاده از طرف شرکت مخابرات میباشد .

البته منتظر انشاء کامل رای تا یکی دو هفته آتی هستیم

دیداری با مدیرکل محترم حوزه ریاست دیوان عدالت اداری انجام شد که در خصوص انشاء رای که تقریبا تا دو هفته دیگر تنظیم و صادر خواهد شد نقطه نظراتی مهم و اساسی بیان و مطرح گردید و درخواست جامعه کارگزاران مبنی به به سرانجام رساندن کار و پایان دادن به تمامی نگرانی ها منتقل شد .

گزارش پخش زنده و مستقیم از جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری اتفاقی بی سابقه و یا حداقل کم سابقه بوده است که دوستان محترم ما در دیوان این اتفاق خوشایند را به افتخار کارگزاران مخابرات روستایی رقم زده و خبر را زنده و مستقیم از شبکه خبر پخش و مخابره کردند .

مراجعه به کمیسیون تخصصی دیوان در خصوص پرونده هایی دیگر یکی دیگر از مراحل پیگیریها بود که انجام شد و رایزنی هایی سازنده و در خور صورت گرفت .

جا دارد که تقدیر و تشکری ویژه ایی را از ریاست محترم دیوان عدالت اداری حاج آقا بهرامی ، جناب آقای قائمی نسب مدیرکل محترم حوزه ریاست دیوان ، کارشناسان محترم حوزه تخصصی ، قضات محترم و تمامی دست اندر کاران دیوان عدالت اداری داشته باشیم .

از دوستانی که ما را در این سفر همراهی کردند آقایان :

۱ . مختار رستگار و هدایت صالحی از کردستان
۲ . مجید حسنکی از خوستان
۳ . محسن کشاورز از زنجان‌
۴ . حسین قربانی از همدان
۵ . سید هاشم خادمی از کرمانشاه
۶ . توکل نوراللهی از اردبیل
۷ .  غلامعباس یوسفی از قزوین
۸ . صاحب دهش از کهکیلویه و بویراحمد
۹ . اصغر نژاد از خراسان جنوبی
۱۰ . جمال ملا از آذربایجانغربی

 نهایت تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم که با یکرنگی و اتحاد بتوانیم پله های دیگر را یکی پس از دیگری طی و قله های موفقیت را فتح نماییم . انشاءالله

با تشکر و سپاس

جامعه كارگزاران مخابرات روستایینوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۳۹۷/۰۴/۱۲ ۱۴:۳۷:۳۷ A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛
دورنمای روشن برای کارگزاران مخابرات روستایی کشور/امیدواریم «قرارداد دائم» اجرایی شود

دورنمای روشن برای کارگزاران مخابرات روستایی کشور/امیدواریم «قرارداد دائم» اجرایی شود

مسئول انجمن صنفی کارگزاران مخابرات روستایی آذربایجان غربی با مثبت خواندن رای اخیر دیوان عدالت گفت: عقد قرارداد دائم مهم‌تریم مطالبه‌ی جامعه کارگزاران است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمال ملا (مسئول انجمن صنفی کارگزاران مخابرات روستایی استان آذربایجان غربی) در ارتباط با رای صادره دیوان عدالت اداری با موضوعیت وضعیت شغلی کارگزاران مخابرات روستایی ایران گفت: باتوجه به اینکه تعارض آرا در مورد رابطه کارگری و کارفرمایی و پیمانکاریِ اشتغالِ کارگزاران مخابرات روستایی وجود داشت و تناقضاتی در این بین بود، صبح امروز (دوازدهم تیرماه) هیات عمومی دیوان عدالت اداری رای داد که کارگزاران مخابرات روستایی، «کارگران شرکت مخابرات ایران» هستند.

وی ادامه داد: براساس این رای، از زمان واگذاری مخابرات به بخش خصوصی، یعنی از سال 1388، کارگزاران مخابرات روستایی، کارگر شرکت مخابرات ایران هستند و شامل مزایا و مقررات قانون کار هستند.

وی به مطالبه دیگر کارگزاران مخابرات روستایی یعنی بحث «قرارداد دائم» پرداخت و گفت: انشاء رای یا متن کامل رای، دو هفته دیگر صادر می‌شود و ما از مسئولان دیوان عدالت اداری درخواست کردیم در انشاء رای، قرارداد دائم را بگنجانند و شرکت مخابرات را ملزم به عقد قرارداد دائم با کارگزاران مخابرات روستایی کنند.

ملا تاکید کرد: البته براساس مندرجات قانون کار، از آنجا که ماهیت شغلی کارگزاران مخابرات روستایی، دائمی است، الزام قانون، عقد قرارداد دائم است ولی در عمل این الزام اجرایی نمی‌شود؛ لذا منتظر انشاء رای می‌مانیم و اگر در آن زمان احساس نیاز کردیم، بحث قرارداد دائم را جداگانه به دیوان عدالت خواهیم برد.

این فعال صنفی در پایان، رای دیوان عدالت را یک اقدام مثبت در جهت احقاق حق کارگزاران مخابرات روستایی دانست و گفت: امیدواریم این قشر زحمتکش پس از سال‌ها مطالبه‌گری، بتوانند به حقوق اولیه شغلی دست پیدا کنند.


منبع : خبرگزاری ایلنا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 تیر 1397 :: نویسنده : جمال ملا :
شماره 3186 - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۳ تیر

خبر

 رأی دیوان عدالت علیه مخابرات


Image result for ‫شرق‬‎

شرق: با رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند. اختلافات گسترده بین كارگزاران روستایی مخابرات با مدیریت این مجموعه پس از خصوصی‌سازی بر سر عدم پذیرش آنها تحت لوای قانون كار و همچنین دائمی‌بودن قراردادها به نظر می‌رسد كمابیش به نتیجه نزدیك می‌شود. پس از آنكه كارگزاران روستایی، رأی مراكز اداره كار را مبنی بر دائمی‌بودن قراردادها و شمول آنها در قانون كار به دست آوردند، شركت مخابرات ایران در پی یك كارشكنی و خوانش اشتباه از قانونی كه به تأیید مجلس هم رسیده بود، برای تجدید نظر به دیوان عدالت اداری شكایت برد كه نتیجه آن، باز هم رأیی علیه این شركت بود. پیش‌تر «شرق» در گزارش‌های متعددی خلاف‌واقع‌بودن ادعاهای این شركت را به اثبات رسانده بود.  هیئت عمومی این دیوان در رفع تعارض آرای شعب مختلف دیوان درخصوص وجود رابطه کارگری و کارفرمایی بین شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی مخابرات، به بحث و بررسی پرداخت و سرانجام با اکثریت آرا کارگزاران روستایی مخابرات را پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی در تاریخ 18/8/88 مشمول قانون کار دانست و روابط آنها را قبل از واگذاری شرکت مخابرات مشمول قراردادهای دولت دانست.

منبع : روزنامه شرق
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۳۹۷/۰۴/۱۲ ۱۲:۱۵:۵۹

با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری؛
کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند

کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند

دیوان عدالت اداری در رفع تعارض آراء شعب مختلف دیوان در خصوص وجود رابطه کارگری و کارفرمایی بین شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی مخابرات، به بحث و بررسی پرداخت و با رای هیات عمومی، کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدند.

به گزارش ایلنا، هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در رفع تعارض آراء شعب مختلف دیوان در خصوص وجود رابطه کارگری و کارفرمایی بین شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی مخابرات، به بحث و بررسی پرداخت و سرانجام با اکثریت آراء کارگزاران روستایی مخابرات را پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی در تاریخ ۸۸/۸/۱۸ مشمول قانون کار دانست و رابط آن‌ها را قبل از واگذاری شرکت مخابرات مشمول قرارداد‌های دولت دانست.

منبع : خبرگزاری ایلنا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه آذربایجان غربی پس از ۱۱ سال تغییر کرد

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه آذربایجان غربی پس از 11 سال تغییر کرد

پس از ۱۱ سال مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه آذربایجان غربی تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، امروز پس از یازده سال مدیریت بهمن اسمعیل زاده این مدیر قدیمی جای خود را به یک فرد جدید داد.

امروز مراسم معارفه چنگیز نوری، به عنوان مدیرعامل جدید مخابرات منطقه آذربایجان غربی در حالی برگزار شد که از حضور رسانه های بزرگ و معتبر دعوتی به عمل نیامده بود.

منبع : خبرگزاری تسنیم
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 12 تیر 1397 - 11:25


با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
پس از واگذاری شرکت مخابرات به بخش غیر دولتی، کارگزاران روستایی مخابرات مشمول قانون کار شدندهیأت عمومی دیوان عدالت اداری کارگزاران مخابرات روستایی را از تاریخ واگذاری این شرکت به بخش خصوصی، به استناد تبصره 1 ماده 21 قانون مدیریت خدمات کشوری مشمول قانون کار دانست.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، هیأت عمومی این دیوان در رفع تعارض آراء شعب مختلف دیوان در خصوص وجود رابطه کارگری و کارفرمایی بین شرکت مخابرات و کارگزاران روستایی مخابرات، به بحث و بررسی پرداخت و سرانجام با اکثریت آراء کارگزاران روستایی مخابرات را پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی در تاریخ 88/8/18 مشمول قانون کار دانست و رابط آنها را قبل از واگذاری شرکت مخابرات مشمول قراردادهای دولت دانست.

منبع : دیوان عدالت اداری

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲

یوسف نژاد قرائت کرد:
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکر كتبی قرجه طیار نماینده گنبدکاووس به همراه 30 تن از نمایندگان دیگر به آذری جهرمی در خصوص كارگزاران مخابرات روستاییعضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- تذکر قرجه طیار نماینده گنبدکاووس به همراه 30 تن از نمایندگان دیگر به آذری جهرمی در خصوص عقد قرارداد دائم با کارگزاران مخابرات روستایی بر اساس مصوبه مجلس.

منبع : خانه ملت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

05 تیر 1397 15:23

مدیر جدید حراست شرکت مخابرات ایران معرفی شد


مراسم معارفه مدیر جدید حراست شرکت مخابرات ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ،  طی حکمی از سوی سید مجید صدری ، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، هادی اقدم به عنوان مدیرکل جدید حراست این شرکت منصوب شد.

در این مراسم مهندس صدری با قدردانی از  زحمات آقای امینی مدیر کل سابق حراست، بر جایگاه حراست در حفظ صیانت ذی نفعان تأکید کرد وگفت :  اقتدار و احترام به ارباب رجوع و صیانت و حفاظت از ،کارکنان  در امنیت و آرامش بسیار حائز اهمیت و اثرگذار است.

وی با اشاره به هوشمندی حراست تصریح کرد: «هوشیاری، خلاقیت و مسئولیت پذیری حراست ‌در راستای رفع مشکلات شرکت در برقراری نظم و انضباط موثر است .


این مراسم با حضور سید مجید صدری مدیرعامل، فنایی مدیر مرکز حراست وزارت ارتباطات، اعضای هیئت‌مدیره و معاونان شرکت برگزار و حکم هادی اقدم از سوی مدیر عامل ، به وی تفویض شد.

منبع : شركت مخابرات ایران

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 13:27:00

مولاوردی: مصوبه دولت برای برگزاری تجمعات محدود به احزاب و صنوف نیست

https://images.khabaronline.ir/images/2018/6/position50/17-4-15-359232039778.jpg

دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: دولت در تصویب تعیین محل‌های خاص برای تجمعات حسن نیت داشت، این به عنوان یک حق در منشور حقوق شهروندی و قانون اساسی آمده است.

شهیندخت مولاوردی درباره اجرای مصوبه دولت در موضوع تعیین محل های خاص برای تجمعات و دغدغه های مربوط به این مصوبه از جمله فیلم برداری نشدن و تحت تعقیب قرار نگرفتن معترضان، به خبرآنلاین گفت: دولت حسن نیت دارد، این موضوع به عنوان یک حق در منشور حقوق شهروندی و قانون اساسی آمده است.

وی افزود: اینکه بعداً در اجرای این تصمیم چه اتفاقی می افتد، واقعا از الان مشخص نیست و تضمین خاصی در مصوبه تعیین مکان های اعتراضی لازم نمی بینیم. اما مصوبه دولت برای مدیریت و ساماندهی تجمعات است تا تجمع به اغتشاش کشیده نشود و امنیت تجمع کنندگان حفظ شود.

دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره دو طرفه بودن مباحث هنگام تجمعات اعتراضی و اینکه نماینده دستگاه مسئول در تجمع حاضر و پاسخگو باشد، اظهار کرد: مصوبه دولت ناظر به این مسئله نیست، صرفا برای تعیین محل تجمعات اعتراضی است تا تجمعات از حالت پراکنده خارج و مدیریت و ساماندهی شوند تا به توان برای تأمین امنیت تجمع کنندگان بتوان پاسخگو بود.

وی درباره محدودشدن صدور مجوز تجمعات به احزاب و اصناف افزود: خیر این طور نیست. مصوبه دولت تعیین محل برای برگزاری تجمعات بود، اصلا اشاره ای ندارد که صرفا احزاب و تشکل های صنفی می توانند تجمع کنند. در این مصوبه آمده برگزاری تجمع به اطلاع وزارت کشور برسد تا این وزارتخانه هماهنگی های لازم را انجام دهد و چند تجمع در یک مکان صورت نگیرد.

منبع : خبر آنلاین

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


 Online